Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow Köyümüzdeki Mezarlık Çevre Duvarı çalışmaları tamamlandı... (Tıklayın)
Köyümüzdeki Mezarlık Çevre Duvarı çalışmaları tamamlandı... (Tıklayın)
Image Köyümüzde bir süredir devam eden Mezarlık Çevre Duvar çalışmaları tamamlanmış olup; tüm geçmişteki büyüklerimizin atalarımızın ebedi istirahatlerine çekildiği bu mezarlıklarımız civar köylerimizde de örnek gösterilecek bir tertip ve düzene kavuşturulmuştur.
Bu konuda emeği geçen ve katkısı bulunan tüm Üyüklü hemşerilerimize bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Dernek Yönetimi Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

DuyurularHABERLER & RESİMLER & VİDEOLAR
Sitemize üye olan tüm Üyüklü Hemşerilerimiz siteye üye adları ve şifreleri ile giriş yaptıkları takdirde diledikleri konudaki haberleri kendileri girebilme imkanına sahiptirler. (Haberler kendi isimleri ile yayınlanacaktır.)
Ayrıca siteye üye olan-olmayan tüm hemşerilerimiz sitemizde yayınlanmasını istedikleri haber, video kaydı yada resimler var ise, ysaricamlik@mynet.com adresine iletmeleri halinde mutlaka değerlendirilecektir.
Uygun görülen haberler "HABERLER" Bölümü'ne, resimler "RESİM GALERİSİ" ne, videolar ise "VİDEO GALERİSİ"ne eklenecektir.

Sitemizde "ADI-SOYADI" veya "kimliği" net olarak belirtilmeyen kişi yada kişilerin ise, haber, resim yada mesajları kesinlikle yayınlanmamaktadır…


Kaybettiklerimiz

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Dernek Yönetimi
[b]Aydın Akça'nın kızı Neslihan'ın 11.12
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Köy Müzik Kutusu

Error:
Adobe Flash Player needed.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi