Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow Köyümüzdeki Mezarlık Çevre Duvarı çalışmaları tamamlandı... (Tıklayın)
Köyümüzdeki Mezarlık Çevre Duvarı çalışmaları tamamlandı... (Tıklayın)
Image Köyümüzde bir süredir devam eden Mezarlık Çevre Duvar çalışmaları tamamlanmış olup; tüm geçmişteki büyüklerimizin atalarımızın ebedi istirahatlerine çekildiği bu mezarlıklarımız civar köylerimizde de örnek gösterilecek bir tertip ve düzene kavuşturulmuştur.
Bu konuda emeği geçen ve katkısı bulunan tüm Üyüklü hemşerilerimize bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Dernek Yönetimi Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Üye Girişi

Üye Girişi

Duyurular

Düğün Tarihleri Yusuf KARAPINAR ' ın  kızı Merve KARAPINAR' ın  10 Aralık 2017 Pazar saat 14:00 'de  Samandıra kültür merkezinde Nikahı vardır. Adres: Eyüp Sultan Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:1 SANCAKTEPE / İSTANBUL 
Kına: 09 Aralık 2017 Cumartesi Saat 19:23 arasıdır.
irtibat : Yusuf KARAPINAR 0532 344 75 90 


ATKARACALARDA SATILIK LÜKS DAİRELER

İlgi duyan köylülerimiz için Atkaracalar Nevzat Ayaz Bulvarı ana cadde üzerinde 3 adet lüks daire satılıktır.


Daireler Atkaracalar’ın en işlek ve en merkezi yerinde yer alıp; (tahmini olarak) şehir merkezine 250 metre, A-101 Markete 100 metre, Belediye düğün salonuna 20 metre, hastaneye 300 metre, Belediye binasına 200 metre mesafede olup; dairelerin hemen karşısında da cami bulunmaktadır.


Zemin katlardaki 1 ve 2 no’lu dairelerin içleri özel dekorasyonla tadil edilmiş olup; ayrıca özel mutfak ve dolap mobilyaları da yapılmıştır. Bu iki dairenin tavanları komple kaplama ve altın yaldızlı kartonpiyerlerden yapılmış olup; salon duvarları özel ithal ahşap duvar kaplamaları ile kaplanmıştır. Yerler komple parke olup; bütün odalar ithal duvar kağıtları ile kaplanmıştır. Boya-badana derdi bulunmamaktadır. Bu dairelerde kullanılan tüm avize ve duvar aplikleri de daire demirbaş listesine dahildir.


Zemin kattaki dairelerin hemen önünde bahçe olarak kullanılabilecek geniş bir bahçesi de bulunmakta olup; gerek bahçe olarak gerekse balkon olarak kullanılabilmesi mümkündür. Bu dairelerin tüm pencereleri dekoratif demir perforjelerle kapatılmıştır.


En üst katta yer alan 11 no’lu daire ise müteahhit tarafından teslim alındığı haliyle bırakılmış olup; ön cephesinde 2 adet oldukça geniş balkonu bulunmaktadır.  

Tüm daireler 2 oda 1 salon şeklinde olup; 1 no’lu daire yaklaşık 110 metrekare, 2 ve 11 no’lu daireler ise 120 metrekare civarındadır.

Dairelerin kira getirileri:

1 nolu dairede 350 TL/Ay

2 nolu dairede : 375 TL/Ay
11 nolu dairede : 375 TL/Ay


Şeklinde olup; kiraları günü gününe yatırılmaktadır. (Yatırım için düşünenlere kira ödeme dekontları gösterilebilir.)
Dairelerde merkezi ısıtma sistemi bulunmakta olup; yakıt aidat bedelleri 12 ay boyunca değil 8 ay boyunca yapılmakta olup; 8 x 300 = 2.400 TL civarındadır. Yani oldukça hesaplıdır.


Dairelerin fiyatları:
1 nolu daire fiyatı : 80.000 TL (SATILDI)
2 nolu daire fiyatı : 85.000 TL (SATILDI)
11 nolu daire fiyatı : 95.000 TL 


Daireler kredi kullanımına da uygun olup; 25.000-30.000 TL peşinat verilerek 50.000 TL konut kredisi kullanılması halinde 5 yıl (60 ay) boyunca sadece 1.050 TL verilerek daire sahibi olunabilir.


Yada vade süresi 10 yıl olarak düşünülürse 80.000 TL’lik daire için 30.000 TL peşinat verilip 50.000 TL kredi kullanılır ise; aylık sadece 675 TL sabit taksit ödeyerek (120 ay) daire sahibi olunabilir.

Verilen rakamlar tahmini olarak verilmiş olup;  net rakamlar değildir. Ancak gerçeğe çok yakın yaklaşık rakamlardır.
Kullanılabilecek kredi rakamı ise ilgili bankanın göndereceği “Eksper Raporu”na göre farklılıklar gösterebilir.

İrtibat Tel:
0533 473 81 31

HABERLER & RESİMLER & VİDEOLAR
Sitemize üye olan tüm Üyüklü Hemşerilerimiz siteye üye adları ve şifreleri ile giriş yaptıkları takdirde diledikleri konudaki haberleri kendileri girebilme imkanına sahiptirler. (Haberler kendi isimleri ile yayınlanacaktır.)
Ayrıca siteye üye olan-olmayan tüm hemşerilerimiz sitemizde yayınlanmasını istedikleri haber, video kaydı yada resimler var ise, ysaricamlik@mynet.com adresine iletmeleri halinde mutlaka değerlendirilecektir.
Uygun görülen haberler "HABERLER" Bölümü'ne, resimler "RESİM GALERİSİ" ne, videolar ise "VİDEO GALERİSİ"ne eklenecektir.

Sitemizde "ADI-SOYADI" veya "kimliği" net olarak belirtilmeyen kişi yada kişilerin ise, haber, resim yada mesajları kesinlikle yayınlanmamaktadır…


Kaybettiklerimiz

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Admin
[url]http://www.uyukluler.com/index.php?
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Köy Müzik Kutusu

Error:
Adobe Flash Player needed.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi